ponedjeljak, 22. ožujka 2021.

Veliki uspjeh učenica naše škole na županijskom natjecanju iz matematike

U subotu, 20.ožujka 2021. U OŠ Ivana Mažuranića u Tomislavgradu održano je županijsko natjecanje iz matematike za učenike 8. i 9. razreda. Učenice naše škole postigle su veliki uspjeh osvojivši tri nagrade . Najuspješnija učenica 9. razreda je Marija Bagarić, koja je osvojila 1. mjesto te Petra Barišić koja je osvojila 2. mjesto. U kategoriji učenika 8. razreda naša učenica Marija Ćosić osvojila je 2. mjesto. Učenicama i njihovoj nastavnici Zdenki Jurič čestitamo na uspješnom rezultatu i želimo još puno takvih rezultata.

Nema komentara:

Objavi komentar

Samo kupreške vijesti - Web stranica sela Zlosela u općini Kupres, Dobrodošli WWW.ZLOSELA.COM! Kupreški edukativno-informativni web portal!