ponedjeljak, 21. ožujka 2016.

Uspješan nastup Tae kwon-do kluba Kupres na državnom prvenstvu BiH

U subotu 19. ožujka 2016. godine održano je državno prvenstvo Bosne i Hercegovine u Tae kwon-do-u u Čapljini na kojem je nastupilo 266 natjecatelja iz 23 kluba iz cijele Bosne i Hercegovine.


Tae kwon-do klub Kupres je nastupio sa četiri natjecatelja od kojih su Mujo Ramčić u kategoriji -74 kg senior, Ante Turalija u kategoriji -58 kg senior osvojili srebrenu medalju i Ilija Mihaljević u kategoriji – 49 kg kadet osvojio brončanu medalju. Mladi Tomislav Šimić u kategoriji – 43 kg uzrast mlađi kadet je zabilježio nastup.

Iako mlad klub, kupreški Tae kwon-do je vrlo dobro napredovao i kao takav već konkurira natjecateljima koji su bili osvajači naslova državnih prvaka u pojedinim kategorijama i nadamo se da će u skoro vrijeme naš klub, naš grad biti okićen sa vjerujemo više zlatnih odličja što se tiče državne razine.
TAE KWON-DO KLUB KUPRES/.hbz-vijesti.com
Nema komentara:

Objavi komentar

Samo kupreške vijesti - Web stranica sela Zlosela u općini Kupres, Dobrodošli WWW.ZLOSELA.COM! Kupreški edukativno-informativni web portal!