* Dobrodošli na www.zlosela.com

četvrtak, 8. kolovoza 2013.

9. GOSPOJINSKI MALONOGOMETNI TURNIR – ZLOSELA 2013




REZULTATI





POREDAK:

SKUPINA -  A

SKUPINA -  B
1
c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA
1
PIKO,KONCIG
2
ELKOM S.Z.R.
2
HNK KUPRES (KADETI)
3
SONN d.o.o, MAESTRAL
3
c.b. PLAN B, BILI POTOK
4
ZLOSELA
4
c.b. GRADSKA KAVANA
5
c.b. STOŽER












!!!! REZULTATI !!!!


FAZA NA ISPADANJE 





ODIGRANE UTAKMICE:


07.08.2013. SRIJEDA

17:30h--------- c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA- ELKOM S.Z.R. – 6-0
18:30h---------PIKO,KONCIG- HNK KUPRES (KADETI) – 10-0
19:30h---------c.b. STOŽER - ZLOSELA – 3-1
20:30h--------- - c.b. PLAN B, BILI POTOK - c.b. GRADSKA KAVANA– 1-1

08.08.2013. ČETVRTAK

17:30h---------SONN d.o.o, MAESTRAL - ZLOSELA – 7-1
18:30h---------PIKO,KONCIG- c.b. PLAN B, BILI POTOK – 2-0
19:30h---------ELKOM S.Z.R. – c.b. STOŽER – 0-2
20:30h---------c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA - SONN d.o.o, MAESTRAL – 6-3

09.08.2013. PETAK

17:30h---------HNK KUPRES (KADETI) - c.b. PLAN B, BILI POTOK – 2-9
18:30h--------- SONN d.o.o, MAESTRAL - c.b. STOŽER – 2-2
19:30h---------ELKOM S.Z.R. - ZLOSELA – 7-0
20:30h--------- PIKO,KONCIG- c.b. GRADSKA KAVANA – 5-1

10.08.2013. SUBOTA

17:30h--------- c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA- c.b. STOŽER – 4-0
 18:30h--------- SONN d.o.o, MAESTRAL - ELKOM S.Z.R.– 3-7
19:30h--------- HNK KUPRES (KADETI) - c.b. GRADSKA KAVANA – 2-10
20:30h--------- .b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA - ZLOSELA – 3-0 BB


11.08.2013. NEDJELJA  ČETVRTFINALE 1/4
19:00h--------- c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA - HNK KUPRES (KADETI) – 11-3

20:00h--------- c.b. GRADSKA KAVANA - c.b. STOŽER – 1-0


12.08.2013. PONEDJELJAK  ČETVRTFINALE 1/4



19:30h--------- PIKO,KONCIG - SONN d.o.o, MAESTRAL – 8-2


20:30h--------- ELKOM S.Z.R. - c.b. PLAN B, BILI POTOK – 3-1


13.08.2013. UTORAK  POLUFINALE 1/2

19:30h--------- c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA - c.b. GRADSKA KAVANA – 5-0


20:30h--------- PIKO,KONCIG - ELKOM S.Z.R. – 1-0


13.08.2013. SRIJEDA FINALE

19:30h---------c.b. GRADSKA KAVANA - ELKOM S.Z.R. (za 3. mjesto) – 2-5

20:15h--------- DJECA – HNK KUPRES –ZLOSELA – 4-2


20:45h--------- c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA - PIKO,KONCIG (za 1. mjesto) – 2-4


TABLICA

SKUPINA A
Odigrani susreti
P*
N*
I*
Bodovi
Golovi
1
c.b. VUVUZELA, ŠUJIĆ GRADNJA
4
4
0
0
12
19-3
2
c.b. STOŽER
4
2
1
1
7
7-7
3
ELKOM S.Z.R.
4
2
0
2
6
14-11
4
SONN d.o.o, MAESTRAL
4
1
1
2
4
15-16
5
ZLOSELA
4
0
0
4
0
2-20














SKUPINA B
Odigrani susreti
P*
N*
I*
Bodovi
Golovi
1
PIKO,KONCIG
3
3
0
0
9
17-1
2
c.b. PLAN B, BILI POTOK
3
1
1
1
4
10-5
3
c.b. GRADSKA KAVANA
3
1
1
1
4
12-8
4
HNK KUPRES (KADETI)
3
0
0
3
0
4-29












P*-POBJEDE; N*-NERIJEŠENE; I*-IZGUBLJENE;







Nema komentara:

Objavi komentar

Samo kupreške vijesti - Web stranica sela Zlosela u općini Kupres, Dobrodošli WWW.ZLOSELA.COM! Kupreški edukativno-informativni web portal!